" והיה פריו למאכל ועלהו לתרופה", יחזקאל, (מז, יב)

רפואה טבעית1

"יהיו מזונותיך תרופותיך ותרופותיך מזונותיך", היפוקרטס

רפואה טבעית2

רפואה טבעית3

"העיניים משקפות את מצבו של הגוף", היפוקרטס

רפואה טבעית4

"קודם המילה, אח"כ הצמח ובסוף הסכין", היפוקרטס

רפואה טבעית5


מהו Raw Food ?

מאת מערכת האתר

לימודי Raw Food- מהו Raw Food?

 Raw Food הוא מזון צמחי הנאכל בצורתו הטבעית ללא בישול, טיגון או אפייה וכולל: פירות, ירקות, דגנים, קטניות, זרעים, אגוזים, שקדים, נבטים, נבטוטים ועוד. ה- Raw Food עתיר בערכים תזונתיים זמינים ובכוחו להאט תהליכי ההזדקנות של הגוף, לחזק את מערכת החיסון, לשפר את תפקודה של מערכת העיכול, להביא להרזיה משמעותית ולספק לגוף אנרגיה וחיות רבה.

 Raw Food הוא מזון צמחי הנאכל בצורתו הטבעית ללא בישול, טיגון או אפייה וכולל: פירות, ירקות, דגנים, קטניות, זרעים, אגוזים, שקדים, נבטים, נבטוטים ועוד. לעיתים הוא עובר תהליך של ייבוש או חימום במייבש מזון בטמפרטורה שאינה עולה על ארבעים ושמונה מעלות צלזיוס ולכן הוא נשאר מלא בכל אותם ערכים תזונתיים, כגון: ויטמינים, מינרלים, מים, חמצן, ואנזימים, אשר נהרסים בתהליכי הבישול השונים.

בהיותו של ה- Raw Food עתיר בערכים תזונתיים זמינים המספקים את כל צרכי הגוף, בשומנים בריאים ובאנטי-אוקסידנטים, בכוחו להאט את תהליכי ההזדקנות של הגוף, לחזק את מערכת החיסון, לשפר את תפקודה של מערכת העיכול, להביא להרזיה משמעותית ולספק לגוף אנרגיה וחיות רבה. שיטת ה- Raw Food כוללת מגוון רחב של מתכונים למאכלים שאפשר להכין מבלי לבשל, כגון: פסטה, פיצה, עוגות, עוגיות, ממרחים, סלטים ועוד.

לימודי Raw Food מהווים חלק ממסגרת לימודי תזונה טבעית ביחד עם שיטות נוספות לבריאות ולטיהור הגוף מרעלים וכן מוצעים כקורס נפרד.