" והיה פריו למאכל ועלהו לתרופה", יחזקאל, (מז, יב)

רפואה טבעית1

"יהיו מזונותיך תרופותיך ותרופותיך מזונותיך", היפוקרטס

רפואה טבעית2

רפואה טבעית3

"העיניים משקפות את מצבו של הגוף", היפוקרטס

רפואה טבעית4

"קודם המילה, אח"כ הצמח ובסוף הסכין", היפוקרטס

רפואה טבעית5


ועכשיו לקריירה… איך מוצאים עבודה בתום לימודי רפואה טבעית?

מאת מערכת האתר

לימודי נטורופתיה- איך מוצאים עבודה

לאחר מסע ארוך, מרגש ומסעיר שבמהלכו למדתם, חוויתם, התנסיתם ונשמתם לימודי רפואה טבעית, הגעתם אל קו הסיום. כמו כל אדם היוצא אל דרך חדשה גם אתם תהיו בוודאי מלאים בחששות. כעת כשהתעודה בידכם האחריות המוטלת על כתפיכם היא כפולה – להגיע להישגים המקצועיים הגבוהים ביותר לצד הצלחה עסקית. להלן אפשרויות התעסוקה שיעמדו בפניכם עם תום לימודי רפואה טבעית:

שלבי הסולם לא נועדו לביסוס, אלא רק להחזיק את רגלו של האדם מספיק זמן כדי לאפשר לו להניח את רגלו השנייה מעט יותר גבוה.
- תומאס הנרי הקסלי

כולנו מאמינים בכך שהדרך חשובה לא פחות מהיעד, אך עם זאת אנו מודעים היטב למטרה הסופית: הפיכת הידע הקליני לקליניקה או במילים אחרות: לדעת לתרגם את הלימודים למקצוע. בדרך לפיתוח קריירה עצמאית ולהקמת קליניקה פרטית משגשגת עומדות בפניכם בשלב זה כמה אפשרויות תעסוקה עיקריות:

• ייעוץ נטורופתי אישי בקופות החולים הציבוריות ובמרכזי הבריאות.

• ייעוץ נטורופתי לקהל הרחב בבתי הטבע, בבתי מרקחת פרטיים וברשתות הפארם.

• טיפול אישי רפואי בקופות החולים הציבוריות ובקליניקות פרטיות.

• עבודה בחברות של תוספי מזון, חברות צמחים ושאר חברות המשווקות מוצרים בתחום במשרות ייעוץ, ניהול, פיקוח ותועמלנות.

כמטפלי רפואה טבעית, השתלבותכם בשוק העבודה היא הזדמנות מעולה לבוא במגע הן עם מטופלים רבים והן עם קולגות, לרכוש ניסיון מקצועי שיוסיף לביטחונכם העצמי ולטפח את הרשתות החברתיות שלכם לבניית קהל לקוחות פרטי. לכן, בבואכם לבחור את המוסד שבו תלמדו רפואה טבעית, חשוב שתבחרו במכללה שתסייע לכם להשתלב בשוק העבודה מיד בתום לימודיכם. חפשו מכללה שתדאג לכם גם לכם ביום שאחרי לימודי רפואה טבעית ותלווה אתכם עם כניסתכם לשוק העבודה.

מדי שנה מכשירה מכללת רידמן מעל ל-4,000 סטודנטים המאיישים עם סיום לימודיהם את מרבית תפקידי המפתח בשוק הרפואה המשלימה בישראל. נתוני סקר פיננסי על אודות שוק הרפואה המשלימה בישראל שביצעה חברת BDI בשנת 2008, הראו כי למכללת רידמן נתח של כמעט 50% משוק הכשרות המטפלים בישראל. זאת ועוד – מרבית המעסיקים המובילים במשק, עפ"י הסקר, בוחרים להעסיק את בוגרי המכללה.

באמצעות "רידמן קריירה"  מחזיקה מכללת רידמן בהסכמים עם גדולי המעסיקים בתחום הרפואה המשלימה בישראל (בין היתר, קופות חולים, בתי חולים, בתי מלון, חברות מסחריות ובתי הספא המובחרים בארץ), המעניקים עדיפות לבוגרי רידמן ובכך מסייעת לסטודנטים בתהליך כניסתם לשוק העבודה- ללא תשלום. למכללת רידמן שיתופי פעולה עם מעסיקים רבים, כגון: רשת ישרוטל, חברת זן-צמחים, חברת ברא צמחים, חברת סולגאר, חברת דרך חיים,  מאוחדת משלימה, כללית משלימה, מכבי טבעי, ניו פארם, סופר פארם, הולמס פלייס, טבע ועוד.